Sefamerve.com, Hızlı Teslimat Konusunda Fark Yaratıyor

Gelişen teknoloji ile birlikte alışkanlıklarımızda büyük ölçüde değişti ve telefonlar sadece görüşme yaptığımız cihaz olmanın yanı sıra birçok ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz araçlar haline geldi.

Yapılan araştırmalara göre, Türkiye’de mobil internet kullanan bir kişi günde ortalama 2,5 saatini sosyal medya üzerinde geçiriyor ve telefonunu ürün araması yapmak için kullanan kullanıcıların oranı %92.

Uygulama marketlerde, akıllı telefonlarımız ile geçirdiğimiz süreyi daha verimli hale getirmeyi amaçlayan birçok uygulama mevcut. Eğlenceden alışverişe, sağlıktan spora ve ulaşıma hemen hemen tüm ihtiyaçlarımızı bu mobil uygulamalar sayesinde karşılayabiliyoruz. Aslında mobil uygulamalar hem hayatımızı kolaylaştırdı, hem de ufkumuzu açtı diyebilirim.

Teknolojinin gelişmesi ile Türk halkındaki değişmez gibi görülen dokunmadan, görmeden alışveriş yapmam olgusunu da önemli oranda yıkıldı. Artık insanlar güvendikleri markaların veya tedarikçilerle çalışan alışveriş mağazalarının uygulamalarını akıllı telefon ve tabletlerine indirerek konforlu bir şekilde alışveriş yapıyorlar.

Hızlı teslimat konusunda dikkatimi çeken Sefamerve.com da bu mağazalardan biri. Tedarikçilerle çalışmanın yanı sıra kendi ürünlerini de satan Sefamerve, müşteri odaklı çalışan bir firma. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesi ile hızla büyümeye devam ediyor.

Tesettür giyim, bebek ve çocuk giyim, bebek tekstili, bebek bakım ve güvenlik ürünleri, ayakkabı, çanta, aksesuar ve ev tekstili gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu da demek oluyor ki, farklı bir web sitesini ziyaret etmeden ihtiyacınız olabilecek birçok ürüne ulaşmanız mümkün.

Teslimat süresi konusunda da rakiplerini geride bırakmayı başaran site, siparişlerinizi aynı gün paketliyor, kargoya veriyor ve 24 saat içerisinde de elinize ulaşmasını sağlıyor.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran site, akıllı telefonları üzerinde alışveriş yapmayı seven kullanıcılarını da unutmamış, Android ve iOS platformu için geliştirdiği uygulamalarını da müşterilerinin beğenisine sunmuş.

Bu uygulamaları mobil cihazlarınıza yükleyerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Üstelik uygulama üzerinden verdiğiniz siparişleriniz için kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: