Shaker Nedir?

 

Spor ile amatör ya da profesyonel olarak ilgilenenlerin kullandığı shaker ürünleri karıştırıcı olarak adlandırılan ürünlerdir. Shaker içerisine atmış olduğunuz çeşitli besin takviyelerinin çalkalanarak karıştırılmasına yarayan bir üründür.

Vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorsanız ve vücudunuzun gelişmesi için besin takviyesi kullanıyorsanız muhtemelen protein tozlarından da yararlanıyorsunuz demektir. Protein tozlarını karıştırırken pet şişeler kullansanız bile bu durum sizin için oldukça zor olacaktır. Tozlar plastik şişe içerisinde katıldığı zaman besin değerlerini de kaybedebilirler. Bu tür zor ve sağlıksız yöntemler yerine shaker kullanarak kendinize daha güvenilir ve kolay çözümler üretebilirsiniz.

İşlevsel bir tasarıma sahip olan shakerlar karıştırıcı görevi görerek, hazırlamış olduğunuz karışımı aynı zamanda kolay şekilde muhafaza etmenizi de sağlayabilmektedir.

Protein Tozları Shaker ile Karıştırılır mı?

Her kişinin basit bir şekilde kullanabileceği kolaylığa sahip olan shaker ürünlerini genel olarak vücut geliştirme sporu ile uğraşan kişiler kullanıyor olsa bile haftalık olarak vücudunuzun alması gereken protein seviyesine ulaşabilmek için de shaker kullanmaya ihtiyacınız olabilir.

Evde ya da spor salonunda shakerınız sayesinde kolay bir şekilde protein tozunuzu süt ya da su ekleyerek çalkalayarak karıştırabilirsiniz. Rahat bir şekilde içebilmenizi sağlayan shakerlardaki protein tozları ise uzun süre boyunca güvenli bir şekilde durabiliyor.

Güvenilir markaların shaker ürünlerine en uygun fiyatlar ile ulaşmak istiyorsanız http://www.gnc.com.tr/Shaker adresini ziyaret ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: