Sigara ve Nargile Alışkanlığı için elektronik nargile

 

13-14 yaşlarda özentilikle başlayan sigaralar içerisinde bulundurduğu tütün ile birlikte vücudumuza nikotin vermektedir ve kısmen rahatlamamızı sağlamaktadır. Ancak sigarayı içimize çektiğimizde sadece nikotin değil aynı zamanda birçok kimyasal maddeyi de beraberinde çekmiş oluyoruz. Gün geçtikçe daha çok kişinin kullandığı ve zararlı etkileri de çoğalan sigaralardan kurtulmak artık o kadar zor değil. Özellikle sigara el veya dudak tiryakiliği olan kişiler için oldukça avantajlı olan elektronik sigaralar, aynen sigaralar gibi duman çıkartmakta ve size nikotin vermektedir. Bununla birlikte sigara ile birlikte gelen kimyasal maddeleri vücudunuza vermeyen bu cihaz, sigaranın bağımlılık yapıcı etkisinden de sizi korumaktadır.

Tütünü vücudumuza almanın birçok yöntemi vardır ve bu yöntemlerden biri de nargiledir. Nargileden vazgeçemeyen kişiler için özel tasarlanmış olan elektronik nargile de yine vücudunuza nikotin vermekte ancak kimyasal maddeleri vermemektedir. Ayrıca oldukça kolay taşınabilir olduğu için de istediğiniz birçok yere taşıyarak istediğiniz anda nargile keyfi yapmanızı sağlayacaktır.

Cihazların Çalışma Prensipleri

Nikotin bağımlısı birçok insanın bu bağımlılıktan kurtulması için üretilen elektronik sigara ve elektronik nargilelerin çalışma prensipleri de benzerdir. Duman yerine buhar üreten bu cihazlarda bulunan sensörler hava içinize çekildiği anda devreye girer ve uyarır. Bununla birlikte atomizer bölümünde bulunan tugsten-wolfram teli de anında ısınır ve alkoloit sıvısını buharlaştırır. Buharlaşan alkoloit sıvısı çekilen hava ile birleşir. Bu alkolioit sıvısının içerisinde başta nikotin olmak üzere propilen glikol, su, etanol, tütün çiçeği gibi maddeler bulunmaktadır. Ayrıca bu cihazların içerisinde hiçbir kanserojen madde de bulunmadığı için sağlığınızı tehdit etmemektedir. http://www.elektroniknargile.gen.tr/siparis sipariş sayfasına giderek buradan istediğiniz elektronik nargile modelini sipariş edebilir aynı zamanda likiltleride edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: