ŞIK VE GÖZ ALICI ALYANS MODELLERİ

 

            Çiftler için en önemli takı hayatlarını birleştirme kararı aldıktan sonra alyans modelleri olacaktır. İki gönlün birbirine bağlılığını ortaya koyan alyans seçimlerinde çiftlerin kendi zevk ve beğenileri öne çıkmaktadır. Bu alanda çok farklı tasarımlar bulabilmek mümkündür. Özellikle çift renkli ya da üç renkli alyans seçimlerinin yanında taşlarla bezenmiş modellerde oldukça fazla ilgi görmektedir. En klasik modeller sade tasarımlar olmakta ve bazı durumlarda geniş olan modeller bazı durumlarda çok daha dar olabiliyor.

Hem taşlı, hem de farklı renklerdeki modellerde şık tasarımlar ortaya çıkarmakta, özellikle bay ve bayan seçeneklerinin birbirini tamamlayıcı özelliklerde olması da çiftler için özel seçimler olmaktadır. Genel olarak düz olan modeller bazı durumlarda farklı geometrik şekillerde de olabiliyor. Bazı çiftler ise alyans modelleri içerisinde beyaz altın tercih ederek hem zarif hem de göz alıcı seçimler yapmış olabilmektedirler. Modellerin bazılarında sonsuzluk işareti bulunmakta ve genel olarak bayan modellerinde yüzüğün etrafını tam tur olarak dönen taşlarla çok daha şık tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Bakır rengini andıran kırmızı altınlar da son dönemlerde oldukça trend tasarımlar arasında yer almakta, özellikle Osmanlı motiflerinin yer aldığı alyanslar bazı çiftler için çok hoş seçenekler olmaktadır. Bu alanda çiftler firma seçimleri yapmak ve firmaların sunduğu avantajları değerlendirmek için http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki adresi üzerinden değerlendirmeler yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: