Sosyal Medya Ajansı

Gelişen teknoloji ile birlikte bugün insan hayatına birçok yeni kavram girmiştir. Teknoloji kendisi gelişirken kendi beraberinde de birçok yenilik getirmeye devam etmektedir. Bakıldığında birçok platform ile internete taşınmaktadır. Geleneksel mecra olarak tanımlayabileceğimiz radyolar bunlardan biri olarak örnek vermemize yardımcı olacaktır. Daha birçok kavram ve konu bu anlamda yer almaktadır. Sinemalar, diziler, oyunlar, alışveriş… Bu kavramları olabildiğince arttırabilmemiz mümkün olmaktadır. Yine günümüzde halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinin önemi son derece yüksek olmaktadır. Kurumlar yaptıkları işlerde, bulundukları etkinliklerde, markalarının tanıtımlarında ve daha çok şeyde halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerini kullanabilmektedirler. Bu anlamda eskiden radyo, televizyon, outdoor gibi mecralar önemi son derece yüksek olan platformlardı. Fakat günümüzde internetin şimdiki halini almasıyla, en önemli mecra internet ortamı olmaktadır. Kurumlar birçok faaliyetlerini internet ile yürüterek tanıtımlarını yapabilmektedirler. Bu noktada profesyonel olarak çalışmakta olan çok sayıda sosyal medya ajansı kişi ve kurumların hizmetinde hazır olmaktadır.

Bundan 10 sene öncesine kadar dünyanın en büyük 3 kuvveti olarak; yasama, yürütme ve yargıyı sayabilmemiz doğru olurdu. Ancak günümüzde teknolojideki gelişmeler ile birlikte gelinen noktada sosyal medya 4. Büyük kuvvet olarak karşımıza çıkmaktadır. Sosyal medyanın böylesi bir kuvvet haline gelmesi dünyadaki tüm ülkelerce kabul edilmektedir. Bakıldığında; Arap Baharı, Gezi Olayları bunların göstergesi olabilmektedir. İnsanların iletişimini son derece hızlandıran sosyal medya ile kitle iletişimi son derece kolay bir hale gelmiş ve de her internet kullanıcısı üretici durumuna geçmiştir. Öyleyse böylesine büyük bir kuvvetin olumlu yönlerini kullanmak gereklilik haline gelmektedir. Her olay kendi dönemine göre değerlendirilmelidir olayına karşılık olarak, günümüzde sosyal medyayı değerlendirmek doğru olacaktır. Kurumsal firmalara ve kişilere en profesyonel hizmetleri sunmakta olan sosyal medya ajansı ile sosyal medyayı en aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Sürekli olarak gelişmekte olan dijital dünyada yer alan birçok sosyal medya ajansı bünyesinde PR hizmeti vermekte olan, reklamcılık hizmeti vermekte olan, tanıtım hizmetleri gerçekleştiren birçok iletişimciyi barındırmaktadır. Kurumların hedef kitleleriyle düzenli bir etkileşimde bulunmalarını sağlayan bu ajanslardan, sizler de faydalanarak her anlamda bir adım önde olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için : http://bukamedya.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: