Stadyum Koltukları ve Tribün Koltukları

Futbol oynamak veya futbol maçı izlemek dünyada da ülkemizde de özellikle erkeklerin en büyük tutkularından biridir. Ancak futbol maçlarını stadyumlarda izlemek televizyonlarda izlemekten çok daha keyiflidir. Stadyumda maç izleyen seyirci kendisini de oyunun içinde hisseder, eğlenir, kızar, öfkelenir veya sevinir. Ancak bazı futbolseverler bu duyguların etkisiyle etrafa zarar verecek bazı taşkınlıklar da yapar. Özellikle de koltuklara zarar verir. Bu nedenle stadyum koltukları çok daha sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Günümüzde stadyum koltukları pvc, polipropilen ve plastik malzemeyle yapılıyor, mukavemet arttırıcı katkılarla darbelere karşı korunuyor.

Bunun dışında koltuklara yanmayı geciktiren ve güneş ışınlarından koruyan özellikler de ekleniyor. Bugün stadyumların çoğunda dayanıklı, sağlam, alev almaz, güneş ışınlarından korunmuş, yağmur, kar, fırtına gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığı arttırılmış koltuklar kullanılıyor. Böylece koltuklara zarar vermek oldukça zorlaşıyor. Stadyum koltukları farklı renk ve modellerde üretiliyor. Stadyum koltuklarında genellikle kulüp renkleri veya canlı renkler kullanılıyor. Koltuğun kullanılacağı yere göre modeli de farklı oluyor.

Stadyumlarda, açık ve kapalı spor salonlarında maçların oynandığı sahanın etrafında tribünler bulunuyor ve sporseverler müsabakaları buradan izliyor. Normal seyirci bölümlerinde daha çok zemine sabitlenmiş, arkalıklı ya da arkalıksız tribün koltukları bulunur. Protokol ve basın bölümünde ise daha konforlu ve estetik koltuklar kullanılıyor. Konforlu koltuklar doğal olarak seyir zevkini de arttırıyor. Stadyumların, açık ve kapalı spor salonlarının tribünlerinde zemine sabitlenmiş arkalıksız modeller en çok tercih edilen modellerdir. Bu modeller fiyat olarak da en ucuz koltuklardır. Ayrıca oturak kısmı katlanır modeller de çok tercih ediliyor. Katlanır koltuklar seyircinin sıra aralarında rahat dolaşabilmelerini sağlıyor.

Tribün koltukları basamaklara sabitlendiği için sökülmeleri mümkün değildir. Kaliteli tribün koltuklarını uygun fiyatlarla almak istiyorsanız Panelkon firmamızın ürünlerini görmelisiniz. Firmamız zengin model çeşitliliğiyle, kaliteli üretimiyle ve ekonomik fiyatlarıyla sektörün öne çıkan firmalarından biridir. Teknolojik yeniliklerle donattığımız tesislerimizde seri üretim yapıyoruz. Böylece sipariş edilen her sayıdaki koltuğu birkaç gün içinde üretebiliyor ve müşterilerimize zamanında teslim ediyoruz. Panelkon koltuk çeşitlerini ve fiyat bilgilerini web sitemizde görerek, dilediğiniz modelden dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: