Supernatural 11. Sezon 5. Bölüm İzle

Supernatural , Eric Kripke tarafından bir Amerikan korku fantezi dizisidir. İlk kez 13 Eylül 2005’te CW kanalında ekranlara gelmiş ve kısa zamanda özellikle genç izleyiciler tarafından benimsenip fenomen haline gelmiştir. Supernatural 11. sezon 5. bölüm izle başrollerinde genç aktörler Jared Padalecki, Jensen Ackles oynamaktadır. Dizide iki kardeş olan Sam Winchester ve Dean Winchester’ın annelerinin gizemli ölümünü takip eden bir dizi şeytani güçlerin peşlerine takılması ve babalarının eytan avcısı olduğunu öğrenmeleriyle devam eden dramatik ve fantastik olaylar zinciri konu edilmektedir. Supernatural 11. Sezona girmiş bulunmaktadşır.

Pilot bölümün 5.69 milyon kişi tarafından izlenmesi ile birlikte oldukça popüler olan ve her sezonu çözümlenmesi beklenen sürpriz bir finalle biten dizi ilk önce 3 sezon olarak planlanmıştır. Görmüş olduğu ilgi üzerine dizi 11 sezona kadar uzatılmıştır. Bu özelliği ile dizi Kuzey Amerika’da yayınlanan en uzun süreli bilimkurgu dizisi olma özelliğini kazanmıştır. 22 bölümden oluşan 1. Sezonda annelerinin şüpheli bir yangın sonucu ölümü ile Dean, kardeşi Sam’i üniversiteden alır ve birlikte yola çıkarlarhttp://www.dizimagx.com/supernatural-11-sezon-5-bolum.html  Babalarının sıradan bir avcı olmadığını; hayaletler, vampirler, şeytani varlıkları avlayan bir cadı avcısı olduğunu keşfederler. Babaları tarafından bu şeytani varlıkları avlamaları için yetiştirilirler. Yol boyunca Sam ve Dean Winchester kardeşler, ortadan kaybolan babalarını aramaya çıkarlar.

Bu seyahatleri boyunca gizemli yaratıklar ve hayaletlerle kavga ederek masum insanları kurtarmaya çalışırlar ve buldukları ipuçları ile babalarının izine bir adım daha yaklaşmaya başlarlar. Bu karanlık seyahat boyunca Sam, kendinde birtakım psişik güçler keşfetmeye ve görüler görmeye başlar. Aynı zamanda yetenekleri olan ve anneleriyle aynı şekilde ölen bir adamı bulurlar. Max Miller adındaki bu adama yardım teklifinde bulunurlar ve soruların cevaplarını almak isterler. Adam çektiği acılardan kurtulmak için intihar eder. Nihayet babalarını bulan gençler, annelerinin ölümüne sebep olan Azazel adlı şeytani varlığın da izini bulurlar. Onu öldürecek tek şey Samuel Colt tarafından yapılan efsanevi bir silahtır. Sam ve Dean Winchester, bu varlığı yakalamaya çalışırken başlarına türlü olaylar gelecektir.  dizimagx.com Supernatural 11. Sezonununda da izlemek için en keyifli yer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: