Takım Çeliği İthalatı Firmaları

Çelik imalat sektörünün en önemli hammaddesidir. İnşaattan otomotive, elektronikten tekstile, gıda, beyaz eşya, tıbbi malzeme üretimine kadar hemen her sektörde kullanılmaktadır. Demir çelik üretimi ise her yıl büyük artış göstermektedir. Ancak ekonomin küreselleşmesi ve küresel rekabet ortamında ithalat ve ihracat dengeleri de sürekli değişmektedir. Ülkemizde hem ithalat hem de ihracat hacmi sürekli gelişmektedir. Bunun yanında üretici ve tedarikçi firmaların sayısı da her geçen gün artıyor. Firmalar daha çok imalat çeliği, alaşımlı çelik ve takım çeliği ithalatı yapıyor. İthalatta AB ülkeleri, Çin ve Rusya ilk sırada yer alıyorlar.

Dizdar Metal olarak toptan ve perakende satışlarımız yanında ithalat ve ihracat faaliyetlerimiz de bulunuyor. İthalatta en güçlü ve ISO kalite belgesine sahip firmalarla çalışıyoruz. Firma olarak kaliteli ürünleri müşterilerimize en uygun fiyatlarla sağlamaktır. İthal ettiğimiz ürünler soğuk iş takım çeliği, sıcak iş takım çeliği, yüksek hız çelikleri, plastik kalıp çelikleri, ıslah çelikleri, nitrasyon çelikleri, karbon çelikleri, sementasyon çelikleridir. Bu çeliklerin kullanım alanları farklıdır. İthal ettiğimiz ürünleri özelliklerine göre farklı alanlarda üretim yapan firmalara satıyoruz.

İthal ettiğimiz ürünler soğuk şekillendirme kesme ve sıvama kalıplarında, kesme bıçakları, delme zımbaları yapımında, freze, matkap, aks mili gibi parçaların yapımında, makine taşıt imalatında ve çeşitli yedek parça yapımında kullanılmaktadır. Takım çelikleri ithalatımız iş hacmimizin önemli bölümünü oluşturmaktadır. Takım çeliği ithalatı firmaları arasında en güçlü firmalardan biriyiz. Firmalar için kaliteli, uygun fiyatlı malzemenin en kısa sürede eline ulaşması da önemlidir. Bu nedenle ürün sevkiyatlarının büyük bölümünü kendi araçlarımızla yapıyoruz ve en hızlı teslimatı yapıyoruz.

İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmalar aradıkları en kaliteli çelik malzemeyi firmamızda bulmaktadır. Stoklama kapasitemiz çok yüksektir ve stoktan hızlı satış yapmaktayız. Artık ürün satışlarımızı online olarak da yapıyoruz. Firmamızın web sitesinde tüm ürün çeşitlerimizi, ürün özelliklerini ve kullanım alanlarını görebilirsiniz. İstenen her kalitede ürünler standart ya da özel ölçülerle teslim edilir. Kurulduğumuzdan beri müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet veren firmamız sektördeki tüm gelişmeleri takip etmekte ve arz talep dengesine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: