TASARIM VE UYUMUN KULAKLIKTA BULUŞMASI

 

Tüketim toplumlarının en büyük özelliği bir ürünün başarıya ulaşmasındaki en büyük rolün moda olmasından geçmesidir. Beats kulaklık modelleri renkli ve yaratıcı modelleri ile kalitesinin de önüne geçerek büyük beğeniye ulaşmıştır.

Dünya pop starları, ünlü futbolcular ve sinema yıldızlarının kulaklarında görünen ürün bir anda salgın gibi yayılarak popüler kültür tarafından rağbet görmüştür. Beats kulaklık salgını Türkiye’de de etkisini göstermiş ve ucuz ürünlerle rekabet etmesine rağmen büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. Ses konusunda dünyanın en büyük uzmanlarından olan şirket, kulaklıkların bu kaliteli donanıma sahip olmasını sağlamıştır. Yüksek bütçeli sinema filmlerinde kullanılan ürün bir anda görülmüş ve tüm gençler tarafından moda ikonu haline gelmiştir. Amerika’da film yıldızları ile yakalanan başarı ülkemizde yerini futbol yıldızlarına bırakmıştır. Firma reklam yapmaya gerek duymadan satış patlaması yakaladığı ürünü farklı renk ve dizaynlarla geliştirerek her zevke hitap edecek şekilde çeşitlendirmiştir. Aynı zamanda da sahte modeller ile piyasaya sürülen beats kulaklık taklitleri garanti belgesi olmadan merdiven altı denen yerlerde satılmaktadır.

Taşıma çantası, renkleri, katlanabilir özelliği ve ses kalitesi ile hafif ve kullanışlı olan beatskulaklık modelleri ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler http://www.bilio.com/kulaklik-c3109/beats/ adresini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirler. Gençlere alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri olan kulaklıklar gürültüyü kesme modu ile kullanabilir ve dış dünya ile bağınızı koparabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: