Tatil Masrafları Keyfinizi Bozmasın

Yaz tatili için erken rezervasyon yaptırmak avantaj sağlar. Ancak yaza girmemize çok az bir zaman kaldığı için elinizi çabuk tutmanız gerekmekte. Peki bu yaz nasıl bir tatil planlıyorsunuz?

5 yıldızlı bir otelde lüks ve konforlu bir tatil mi? Daha mütevazi bir otelde bir tatil mi? Kamp yapmak mı? Dağ havasını mı tercih edenlerdensiniz? Yoksa yurt dışından bir yerlere mi gitmek istiyorsunuz? Herkesin kıymetli vaktini değerlendirmesi farklıdır. Ama tatil ne olursa olsun size ekstra masraflar çıkartır. Yol, konaklama, yeme içme, alışveriş vs derken planlamış olsanız bile bütçenizi aşmanız hiç de şaşılacak bir durum değil. Özellikle de tatile ailecek, çocuklarınızla çıkıyorsanız.

Tatil yaparken harcamalarınıza aklınız takılmasın diye bankadan kredi alabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu yapmak o kadar da kolay ki..Mesela TEB Pratik Kredi için 4466’ya kısa mesaj atarak ya da www.teb.com.tr adresinden internet şubesine giriş yaparak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Kefil ya da gereksiz evrak istemeyen TEB Pratik Kredinizin onayı geldiğinde sadece kimlik fotokopinizle şubeye gidip nakit paranızı alabilirsiniz. Cebinizde nakit olduğunu bilmenin rahatlığı ile de tatilinizin keyfini sürersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: