Teknolojine Ayak Uydurmak

90’lı yılların sonundan itibaren artan teknolojik değişimler, çocukların eski tip oyun dünyalarından, masa başı eğlence anlayışlarına kaymalarına neden olmaktadır.

2000’li yıllardan sonra ortaya çıkan bilgisayar oyunları çocuklar için hem olumlu hem de olumsuz anlamda etki yapmıştır. Özellikle illegal olarak tanımlanabilecek olayların oyunlar aracılığı ile normal birer davranış sayılması çok ciddi problemlere neden olmaktadır.

Bunun yanı sıra geliştirilen bir takım oyunlar çocuklar için eğitsel nitelik de taşıyabilmektedir. Özellikle çocukları bir şeyleri öğrenebilme ve beceri kazanmalarına yardımcı flash oyunların üretilmesi ve web masterların bu oyunları ücretsiz olarak aileler ve çocuklarla paylaşmaları kritik öneme sahiptir.

Beceri oyunları çocukların zihinsel anlamda gelişmelerine yardımcı olurken çeşitli yaş gruplarına hitaben eklenen oyunlar, ilgi çekici ve kolay oynanabilir olmalıdır. 5 yaş oyunları sitesi içeriğinde 3-8 yaş çocuklara hitaben geliştirdiği ve yüklediği oyunlarla ailelerin ve çocukların çok beğendiği bir flash oyun sitesi konumundadır.

Ne yazık ki günümüzde çocukların dışarıda oynamaları mümkün olmadığı için, güvenli ve rahat olarak bilgisayarda oyun oynayabilmeliler. Sizler için tavsiye ettiğimiz flash oyun sitesine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: