Tişörtünüzü Vücut Tipinize Göre Seçin

Kadın ya da erkek fark etmez kıyafet seçiminde dikkat edilecek noktalar aynıdır. Tarzımıza göre kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de vücut tipimiz. Özellikle erkeklerin çok sık olarak kullandığı parçalardan biri olan tişört modelleri seçiminde en önemli detay vücut tipidir.

V Yaka Tişörtler

Eğer hafif göbekli bir yapınız varsa V yaka tişörtleri tercih edebilirsiniz. Hatta yakanın derinliği ne kadar artarsa o kadar zayıf görünürsünüz. Bu nedenle göbek problemi olan erkekler V yaka tişörtler tercih etmeli. Eğer omuzlarınızın darlığından şikâyetçiyseniz, V’ si geniş yaka modelleri tam size göre olacaktır. Böylelikle omuzlarınız olduğundan çok daha geniş görünecektir.

Sıfır Yakalı Tişörtler

Sıfır yakalı tişörtler ise, zayıf ve omuzları geniş olan erkekler için daha ideal seçimler olacaktır. Boynunuz uzun ve omuzlarınız genişse, sıfır yakalı tişörtler zayıflığınızı kapatabilirsiniz. Eğer kilolu ve boyun kısmınız genişse kesinlikle sıfır yakalı tişörtler giymemeniz gerekiyor. Bu boynunuzun daha kısa görünmesine neden olacaktır.

Polo Yaka Tişörtler

Spor ya da klasik her türlü giyilebilen polo yaka tişörtler her erkeğin gardırobunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Modası hiçbir zaman geçmeyen Polo yaka tişörtler bu yıl da farklı renk ve modelleriyle göz dolduruyor.

En güzel ve en kaliteli tişört modelleri için fabrika online alışveriş mağazası http://www.fabrika-tr.com/erkek-tisort bir tık uzağınızda. En kaliteli ve en tarz modeller ile gardırobunuzu yenileyin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: