TÜM JENARATÖR MODELLERİ

 

            Elektrik kesintisi sırasında otomatik olarak devreye girerek enerji takviyesi yapan cihazlara Jeneratör denilmektedir. Piknik ya da kamp alanlarının da genel olarak elektrik kullanımını karşılayabilecek güçte modelleri bulunur. Konut ya da iş yerlerinde elektrik kesintisinde çalışmamasının olumsuzluklar oluşturacağı cihazlara kesintisiz güç kaynağı sağlayan bu cihazlar yardımı ile gücünüz hiç tükenmeyecektir.

Aksa Jeneratör modelleri arasında bu şekilde farklı alanlarda uygun enerji sağlayacak güç kaynakları bulunmaktadır. En uygun fiyatlı modeller arasında benzinli çeşitler bulunur. Enerji olarak 1 kVA norminal güç seviyesinden başlayan modeller arasında güç dengesi 11 kAVnorminal güç seviyesinde olabilen modelleri de bulunmaktadır. Monofaze, ipli, İnvertörlü, Trifaze marşlı, kabinli gibi farklı seçeneklerle sunulan bu modellerin yanında daha az yakıt tüketimi sağlayan dizel motorlu jeneratörler de bulunmaktadır. Monofaze ve kabinli modelleri bulunan bu jeneratör modellerinde 4,5 kAV güç özelliklerinin yanında 8 kAVnorminal güç dengesine sahip modellerde bulunmaktadır.

Bunların yanında tüm kalite kontrol testlerinden geçirilmiş olarak sunulan ikinci el jeneratörlerde sunulan http://www.ankamakina.com.tr/ adresinde alanında uzman teknik ekip hizmeti de verilmektedir. Garantili olarak sunulan ikinci el jeneratörlerinde yedek parça desteği ve farklı sorunlarınıza yangın servis ağı sayesinde anında çözüm bulma imkânı da sunulmaktadır. Bunların yanında satın almak yerine kiralamak istiyorsanız da doğru adrestesiniz. Deneyimli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile 1 kVA ile 2500 kVA arasında ürünler arasından satılık ya da kiralık olarak tercihler yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: