Türkiye’nin Güncel ve Özgün İçerik Sitesi: Etkiliyazar.com

Hepimiz günümüzün belli bir bölümünü internette, çeşitli içerik sitelerinde, sosyal ağlarda ve haber sitelerinde geçiriyoruz. Gerek akıllı telefonlarımızdan gerekse bilgisayarlarımızdan bir şeyler okuyor, üstüne düşünüyor ve konuşuyoruz. İnternette gezinirken karşımıza o kadar çok içerik çıkıyor ki, çoğu kalitesiz, bilgi içermeyen, zihni gereksiz bilgiler ile dolduran “tık” uğruna yapılmış içerikler. Maalesef bu durum bir hayli canımızı sıkmakta öğle değil mi ?

Etkili Yazar ailesi olarak “tık” uğruna yapılmış bu içeriklere karşıyız. Bizler okuyucunun ve yazarın buluştuğu, doğru bilgiyi paylaşmanın önemini anlayabilmiş ve kitleler arasında farkındalık oluşturacak, daima geliştirmeyi hedeflemiş, “söz uçar, yazı kalır.” Sözünü benimseyen idealist, paylaşımcı, öğrenen ve öğreten bir içerik platformuyuz. Bu bağlamda hedefimiz internette saatlerini faydasız içerikler ile harcayan kitlelere faydalı bilgileri, özgün ve kaliteli içerik vasıtasıyla ulaştırabilmektir. www.etkiliyazar.com şimdilik Teknoloji , Tarih , Edebiyat , Genel Kültür , Uluslararası İlişkiler , Fotoğrafçılık ve Serbest kategorilerinde hizmet vermektedir.

Yukarıda da belittiğim gibi Etkili Yazar platformunun birinci önceliği kaliteli ve özgün içerik konsepti. Bu bağlamda teknoloji ve tarih kategorilerinde bir hayli aktif olan site, sizlere teknoloji dünyasındaki gelişmeleri ve tarih kapsamında değerlendirilen konularu özgün ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Bunların yanında Genel Kültür , Uluslararası İlişkiler , Fotoğrafçılık ve diğer kategorilerde de sizlere doğru bilgiyi eğlenceli ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Sitede yayınlanan içerikler çeşitli alanlarda kendilerini geliştirmiş 15 kişilik yazar kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanan içerikler büyük bir titizlilikle incelenmekte ve yayına alınmaktadır. Sizlerde bu platforma katılıp , bilgi sahibi olduğunuz bir alanda insanlara doğru bilgiyi ulaştırabilir, kitleleri faydasız içerik çöplüğünden kurtarabilirsiniz.

Sizleri Türkiye’nin bu yeni, özgün ve kaliteli içerik platformuna davet ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: