Ücretsiz program indirme Sitesi

program indir

Sizlere yepyeni ve herkesin oldukça rahatlıkla oyun ve program indirebileceği bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu sitenin adı fullucretsizindir.com Siteye giriş yaptığınızda orada bulunan kategoriler üzerinden ister program, isterseniz de oyun indirmeye hemen başlayabilirsiniz. Hem de tüm bu indirme işlemlerini hiçbir ücret ödemeden yapabileceksiniz. Hızlıca indirdikten sonra hemen işlemlerinize ya da oyunlarınıza başlayabilirsiniz.

Son dönemlerin en çok sevilen ve oynanan oyunlardan metin2 oyunundan bahsetmek istiyorum. Metin2 efsun botu indir işlemini sitemiz üzerinden oldukça kolayca indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra hemen oyuna giriş yaparak, oynamaya koyulabilirsiniz. Bu oyunda köylerden gelen gerçek Asyalı savaşçılar kılıç ve kalkanlarını kuşanarak, imparator kurmak için savaşıyorlar. Bu oyunda karakterinizi geliştirebilirsiniz. Daha da güçlenerek krallığı ele geçirebilirsiniz. Burada ister mağaralarda avlanın, isterseniz de avlanarak yaşam sürün. Oyuna giriş yaparak, oyunda bulunan sayısız karakter ile hemen tanışın. Oyun boyunca oldukça güçlü atlara sahip olarak, gücünüze güç katabilirsiniz. Ayrıca daha farklı eşya ve silahlara sahip olmak istediğinizde ise, çok farklı görevlere katılabilir ve sayısız avantaja erişebilirsiniz. Bu oyunda çok sayıda arkadaşlarınız ile online oyun oynamanızda mümkün.

Sadece savaş oyunları yok tabiî ki sitede. Ayrıca herkesin futbol denildiğinde akla gelen fifa oyunu da sizler için sitemizde mevcut. fifa 15 crack indir işlemini sitemiz üzerinden oldukça kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fifa oyununun bu sürümünde birçok yenilik kullanıcılığa ulaşıyor. Bu oyunda oyuncuların tepkileri ve hareketleri daha fazla güçleştirilmiş şekilde ve en önemlisi de daha doğru tepkimeler oyunda meydan geliyor. Maçın ritmi ve hareketi arttıkça maç daha farklı bir aşama kazanıyor. Oyuncuların birbirlerine yaptıkları müdahaleler ile futbol çok daha gerçekçi bir hal alarak oyuncu ile buluşuyor. Tek bir tuş ile hamlelerin yerini oyuncuyu sıkmadan daha çok hareket geçirecek farklı hamleler meydana getirilmiş. İşte belirttiğimiz oyunlar ve bu oyunlar gibi çok sayıda oyunu bir arada bulunduran, dilediğiniz programı da indirebileceğiniz sitemiz sizlerle. Sizlerde bu platformda yerinizi hemen alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: