Vaillant Servisin En İyi Kampanya Fırsatlarını Son Günlerinde Kaçırmayın

 

Vaillant kullanıcılarına her koşulda eksiksiz destek veren Vaillant Servisi geçmişten geleceğe sunmuş olduğu servis imkanları ile her zaman başarılı sonuçlar elde ederken kullanıcılarına bu durumu ispat etmiştir.  Teknik olarak her türlü sorunlarınızı başarılı bir şekilde çözümleyen Vaillant Servis yetiştirdiği uzman teknisyen kadrosu ile günümüzde devamlı bir başarı kat ederek kullanıcılarını memnun etmektedir. Her yıl düzenli olarak sürekli farklı kampanyalara yer veren Vaillant bu yılda başlatmış olduğu yeni kampanyalar ile damga vuracak. Vaillant ürünlerinden olan Vaillant Kombi ya da örneğin Vaillant Klima Soğutmuyor müşteri kitlesini koruyarak müşterilerine her zaman kusursuz servis hizmeti sağlamaktır. Yıllardır müşterilerinden herhangi bir sorun yaşamayan Vaillant bugünde tek amacını sizlere iyi hizmetler sunabilmek amacıyla ilerletmektedir.

kom1

Vaillant kombi bakımlarını uzun süredir yaptırmayan kullanıcılar günümüzde de yaptırmak isteyen kullanıcılara istinaden toplu olarak bakım kampanyası sunmaktadır. Bakım işlemlerinizi bundan sonra toplu olarak daire sakinleriyle anlaşıp yaptırabilecekler. Toplu bakım kampanyası ile 5-10 kombilere %30, 10 ve 50 kombilere ise %35 50 üzeri kombilerde de %40 a varacak indirimler söz konusu olacaktır. Aynı zamanda tesisat yıkama işlemi yaptırmak isteyen fakat bütçelerinden dolayı yaptıramayan kullanıcılara tesisat yıkama işleminin yanı sıra ücretsiz kombi bakımını ücretsiz olarak sağlamaktayız. Gaz alarm cihazı kullanmanız durumunda aynı şekilde bakımı ücretsiz hale getirerek sizlere gaz alarm cihazına sahip olurken ücretsiz olarak kombi bakımını sizlere hediye etmekteyiz. Bizlere daha önceden servis talebinde bulunmuş müşterilerimizden ikinde defa servis ücreti talep etmemekteyiz. Bu durumun yanı sıra Vip Servis hizmetimiz sayesinde Vaillant kullanıcıları iki servis bedeli ödeyerek aynı gün içerisinde servis hizmeti almaları mümkün olacaktır.

Günümüzde birçok kullanıcıların memnuniyetini sağlayarak her koşulda en niyi hizmet sunmsayı amaçlayan firmamız kullanıcılarımızın sorun yaşamaması adına her zaman var olmaya devam edecektir. Yaşamış olduğunuz her türlü sorunlarda Vaillant Müşteri Danışmanı ekiplerimizle görüşmeniz durumunda sizlere en iyi şekilde hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: