WhatsApp Şifreleme Geliyor

Android işletim sistemine sahip cihazlar hayatımıza girdiği andan itibaren birçok program da popüler olmaya başladı. Son dönemlerde oldukça popüler olan Android uygulamalarından biri de WhatsApp Messanger ismindeki anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Milyonlarca kişi tarafından indirilen bu uygulama birçok özelliği ile beğeni toplamaktadır.

WhatsApp Messanger ile Android telefonlarda kolaylıkla mesajlaşabileceksiniz. Bu uygulama sayesinde anlık mesajlaşma konusunda hattınızdaki kontörü harcamanıza gerek kalmaz. Google Play Store’den indirebileceğiniz bu uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra programı açınız. Sonrasında cihazında WhatsApp Messanger yüklü olan bir arkadaşınızın numarasını girin ve anlık mesajlaşma işlemine başlayın.

WhatsApp Messanger uygulamasını kullanabilmek için hattınızdaki kontöre değil de mobil ya da wi-fi ile erişebileceğiniz bir internet hattına ihtiyacınız vardır. Bu uygulamayı kullanarak sadece anlık mesajlaşma değil aynı zamanda resim de göndermeniz mümkündür. Üstelik resimleri hızlı bir şekilde göndereceksiniz. WhatsApp Messanger uygulamasının diğer bir artısı da belirli boyuta kadar video ve müzik gönderimini de sağlaması. Bu sayede telefon rehberinizde olan kişilerle rahatlıkla mesajlaşabilecek ve video, müzik. Resim gibi medyaları da gönderip alabileceksiniz.

WhatsApp Messanger uygulaması ilk yıl ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Sonrasında ise yıllık 0.99 Dolar gibi cüzi bir miktar ödeyerek bu mükemmel uygulamadan faydalanmaya devam edebileceksiniz. Bu mükemmel uygulamanın Google Play Store üzerindeki puanı an itibariyle 5 üzerinden 4,4’tür. Tüm dünyada beğeniyle kullanılan bu uygulamayı yükleyerek siz de listenizdeki kişilerle rahat bir şekilde mesajlaşabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: