Windows Product Key Bulma İşlemleri

Windows kullanıcılarının uzun süredir başta gelen sorunlarından biri de cihaz sıfırlama sonrası ürün anahtarının tekrar istenmesi ve birçok kişinin bu anahtara sahip olmamasıdır. Cihaz arkasında veya garanti belgesi içerisinde ürün ile birlikte gelen windows 7 product key , uzun süren kullanımlar sonucu ya unutuluyor yada kayboluyor.

Durum böyle olunca birçok kullanıcı farklı ürün kodları ile sistemlerini tekrar düzenlemeye çalışsa da Windows sistemini tam anlamıyla efektif olarak kullanamıyor. Peki windows 7 ve windows 8 product key nasıl bulunur? Tekrar kurulum sonrası ürünleri aktif olarak kullanmak için nasıl bir yol izlenmelidir.

Öncelikli olarak farklı programlar denememeniz gerektiği belirtelim. Bunun için hazırlanmış oldukça çok program olsa da birçoğu paravan uygulama niteliği taşıdığından sizin için ileride sorun yaratabilecek uygulamalardır. Windows 7, Windows 8 ve diğer tüm sürümler için sorunsuz olarak “Windows 8 Product Key Finder” uygulamasını kullanarak sorunlarınızı çözebilir, konu ile ilgili aksiyon alabilirsiniz.

Uygulama açılışından sonra tek yapmanız gereken dosya ikonuna basarak sistemin ürün kodunuzu sizin için bulup göstermesi olacaktır. Verilen kodu Windows ürünlerinizi sıfırlama sonrası tekrar kurulumda veya düzenlemede gönül rahatlığı ile kullanabilir, sorunsuz Windows deneyiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kaynak: http://techkafa.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: