Wix ile ücretsiz site açmaya ne dersiniz

Günümüzde web site açma eğilimi ve web sitelere duyulan ilgi gittikçe artış göstermektedir. Öyle ki; internet ortamında hemen hemen herkesin en az 1 sitesi bulunmakta ve her gün binlerce kişi, internet aracılığı ile bilgi araştırmakta, öğrenip keşfetmektedir. Birçok firma ücretli olarak site açma seçeneği sunarken biz, Wix olarak sizlere ücretsiz site sahibi olmanızı ve kendi işinizi bedava bir şekilde yönlendirmenize destek vermekteyiz. Ücretsiz site açmak ve o siteyi dilediğiniz şekilde yönlendirme fikri birçok internet kullanıcısı için hayal gibi gözükse de biz sizlere bu imkanı 1 kuruş dahi ödemeden sağlamaktayız. Wix adı altında kurduğumuz sitemiz üzerinden Türkçe destek alarak herhangi bir ücret ödemeksizin internette bilgi deposu şeklinde oluşturabileceğiniz bir web siteniz olacak.

 

Sitemiz üzerinden bedava site açmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işlemini http://tr.wix.com/ adresli ana sayfamızın slayt ekranında bulunan “Hemen Başlayın” butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Butona tıkladığınızda size 3 farklı üye olma seçeneği sunulacaktır. Bunlardan ilki; email aracılığı ile üye olma, diğeri Gmail aracılığı ile üye olma, son olarak da Facebook hesabınız ile üye olma şeklidir. Bu 3 yöntemden dilediğinizi seçerek gerekli bilgileri doldurmanız ardından sitemize bedava bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olma işleminizin ardından Hesabım sayfasına yönlenecek ve siteniz için en uygun olan şablonu seçmek için Yeni Site Kur bölümüne tıklamanız gerekir. Bir şablon seçmek için yönlendiğiniz bölümde sizin için sunduğumuz bedava şablonlar ile karşılaşabileceğiniz gibi sol taraftan site kategorinizi seçerek kolay arama imkanına da sahip olmaktasınız. Şablonların altına “Görüntüle“ ve “Düzenle“ seçenekleri yer alır. Şablonun demosunu görmek için “Görüntüle”,  düzenlemek için “Düzenle” butonuna tıklamanız gerekir. Seçtiğiniz şablonu kendinize uygun olarak düzenleyebilir ve böylece sitenizi özelleştirebilirsiniz. Sizlere HTML5 sitenizi bedava kurma imkanını sağlayan sitemiz üzerinden Sitelerim sekmesine tıkladığınızda kurmuş olduğunuz sitenizi ya da sitelerinizi görebilir aynı bölümden yeni bir site kurabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz olup bu işlemleri yaparak sizden herhangi bir ücret talep etmemekle birlikte sizi asla zorda bırakmaz ve TC kimlik numarası gibi bilgilerinize erişme imkanın sahip olmak istemez.

 

Sitemiz üzerinden ayrıcalıklı ,imkanlara sahip olmak isteyenler için çeşitli üyelik paketlerimiz yer almaktadır. Bu üyelik paketlerinden seçmek ya da almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen herhangi bir kısıtlama istemiyorsanız bu paketlermize göz atabilir ve satın alabilirsiniz. Üyelik paketlerimize değinmek gerekirse; Premium üyelik paketimizi satın alabilirsiniz. Premium üyelik paketi için sizden yıllık bir ücret almaktayız. Sınırsız paket alarak %45 daha ucuz olarak premium paketinizi alabilirsiniz. Sitemizden yaralanabileceğiniz imkanlara bakmak gerekirse; öncelikle sizin özel domaininiz olacaktır. Kendi özel alan adınızı oluşturarak istediğiniz şekilde sitenizi geliştirebilme fırsatını yakalayacaksınız. Web alnınız artacak ve bizim ücretsiz açılan web sitelere koyduğumuz Wix reklamlarını görmek zorunda kalmayacaksınız. Sitenize yine ücret sahilinde Google Analytics bağlanacak ve 125 Dolar değerinde olan hediye kuponlarını kazanabileceksiniz. Premiium paketlerimiz sizin için çeşitlendirilmiştir. Bu paketlerden istediğinizi seçerek yıllık ücretini ödediğiniz takdirde muhteşem imkanlardan yararlanma şansına sahip olabileceksiniz. Paketlerimiz 4 çeşitlidir. Bu paketlerden  eCommerce Premium paketini satın almak isterseniz yıllık olarak ödeyeceğiniz ücret, 34,00 TL, Unlimited Premium paketini satın almak isterseniz yıllık ödeyeceğiniz ücret miktarı 26,00 TL, Comba üyelik paketini satın alırsanız yıllık ücretimiz 17,50 TL ve son olarak da Connect Domain paketini alırsanız yıllık 9,00 TL ödemeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz Preimum paketlere ve özelliklerine http://tr.wix.com/upgrade/website adresimizden erişebilmektesiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: