XBox One Yeni Oyun Konsolu

Oyunların gerçeklik durumlarını zorladığı , televizyonun da her komutunuza uyduğu yerde Xbox One var .Sizin Deneyiminizin sizlere özel yaşandığı yerde 8 çekirdekli x86 işlemci , oyun ile en beğendiğiniz eğlence uygulamaları aralarında hemen ve rahatlıkla geçiş yapmanızı olanağı sağlar . Kablonuzu ya da uydu alıcınızı Xbox One konsolunuza bağlayın ve kalkışa hazırlanın . HDMI düz geçiş özelliği Xbox’ınızdan tv izleyebilmenizi sağlayarak , girişleri değiştirme ihtiyacını  tarihe gömer .

8 GB RAM ve 500 GB sabit şoför oyunlarınız , demolarınız , filmleriniz , uygulamalarınız , müziğiniz ve daha fazlası amaçlı sizlere bol bol hafıza olanağı sağlar . Blu – ray oynatıcıyla başı döndürücü HD kalitesinde film izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz .

Cihazların donanımsal nitelikleri birbirlerine epeyce benziyor . Yeniden nihai sözü çıkan özel oyunlar tespit edilecek benzeri gözüküyor . Xbox One , All in One bilgisayarlar benzeri özellikler sunuyor ancak gerçek tek oyun konsolu isteyenler , ek özelliklerle ne civarı ilgilenir orası tartışılır .

Xbox’taki Windows aşağı yapısı , tek açıdan avantaj olarak gözükse de ağır ağır PC mantığını konsollara getirmesi tarafından epeyce enteresan . Sony , Xbox 360 – PS3 rövanşını PS4 ile alabilir benzeri duruyor . Fakat oyunlar çıkmadan tek birşey ifade etmek zor .

 

xbox one fiyat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: