Yenilmezler 2 Ultron Çağı Filminin Tanıtımı

Geçen senelerin oldukça konuşulan filmlerinden birisi olan Yenilmezler, bu sene de gene aynı başarıyı elde edecek gibi duruyor. Zira özellikle oyuncu kadrosuna eklenen isimler bunu belirgin bir şekilde gösteriyor. Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Chris Evans, Mark Ruffalo gibi ünlü isimlerin filmde yer almasına ek olarak Joss Whedon gibi başarılı bir yönetmenin bulunması film açısından daha parlak duruyor. Filmde bu sefer gene Yenilmezler takımının karşı karşıya kaldığı bir durum anlatılıyor. Ayrıca Yenilmezler 2 Ultron Çağı izlemek isterseniz, bu konuda sitemiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

1 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girecek olan film hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak; bu sefer filmde düşman olarak bizlere sunulan karakter Ultron isimli insan yapımı bir yapay zekâdır. Ultron kendisi düşünceleri yaratabiliyorken aynı zamanda düşüncelerini uygulamaya geçirebilmektedir. Buda onu oldukça zorlu bir rakip yapmaktadır. Demir Adam ve arkadaşları barışı sağlamak adına daha önceden in aktif edilmiş bir sistemi tekrar çalıştırmak için kolları sıvar. Bu durumun farkına varan Ultron onları engellemek adına oldukça kurnaz bir plan yapar. Tabi bu plan sonucunda ana amacı ise dünyayı kontrol altında tutabilmektir. Bunun ilk yolu da Yenilmezler’i yenmekten geçmektedir. Yenilmezler 2 Ultron Çağı türkçe dublaj izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminde gene oldukça aksiyon dolu sahneler bizleri bekliyor olacak. Filmin görsel olarak daha iyi grafiklere sahip olması pek tabi ki biz izleyicileri de daha fazla heyecanlandıracak. Ayrıca rakibin bir yapay zekâ olması, Demir Adam gibi işlerini zekâyla çözen bir kahraman için çok büyük bir tehdit oluşturacak. Kısacası ekip bu sefer daha dikkatli hareket edecek. Dolayısı ile bu konuda bir hayli yardıma ihtiyaç duyacaklar. Fakat Ultron her şeyi çok önceden hesaplayacak bir zekâya sahip olduğu için Yenilmezler’e büyük bir düş kırıklığı yaratabilir. Bunları izleyerek kısa zaman içerisinde öğreneceğiz. Ayrıca Yenilmezler 2 Ultron Çağı full izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: