Yepyeni Bir Kariyer Olanağı: İnsan Kaynakları

 

İnsan kaynakları, hızla büyüyen bir sektör ve yepyeni bir kariyer fırsatı. Büyük ölçekli şirketler mutlaka bir insan kaynakları uzmanı bulundurmak zorundalar. Günümüzde, orta ölçekli firmaların bile böyle bir ihtiyacının olduğunu görüyoruz. Günümüzde oldukça popüler olan bu sahada görev yapabilmek için, insan kaynakları eğitimi almanız gerekiyor. Bu eğitim veren üniversite bölümleri var. Ancak, üniversite eğitimi, iyi bir kariyer yapmak niyetindeyseniz, yetersiz. Çünkü burada alacağınız teorik bilgi, iş hayatında karşınıza çıkacak zorluklar karşısında sizi donanımlı kılmıyor. En iyisi bir MBA programına dahil olmak. Üniversitelerde MBA yapmak, yüksek puanlar gerektiriyor ve çok masraflı.

İstanbul Business School, size bir Micro MBA yapma fırsatı veriyor. Bir profesyonelin belki yıllar içerisinde edineceği tecrübeler sonrasında edineceği bilgiyi, size dört hafta içerisinde sunuyor. İBS insan kaynakları eğitimi, tasarlanmış pratik deneyimlerle, iş hayatındaki gerçek problemlerle yüzleşmenizi sağlıyor. Networking sistemi yaratan İstanbul Business School, bilgi aktarımı yapmanızı sağlıyor.

İK Yönetiminin Temeli, Temel İK Fonksiyonları, Yan Haklar Ve Özlük İşleri, İnsan Kaynaklarında Değişim ve Çalışan Yönetimi başlıkları altında verilen insan kaynakları eğitimi, dört hafta sürüyor. İnsan kaynakları eğitimi, İK sistemlerinin işleyişini anlayarak, sistem kurma becerisi edinmenizi sağlıyor. İBS insan kaynakları eğitimi, teoriyle pratiği bir arada sizlere sunuyor. Hakan Selahi tarafından verilen eğitim süresince, her biri kendi alanında yıldız kabul edilen profesyoneller, derslere katılarak, öğrencilere deneyimlerini anlatıyor. Bunun yanında, hazırlanan workshoplar ve zirveler de, eğitiminizi destekler nitelikte.

İBS tarafından verilen insan kaynakları eğitimi, aynı zamanda CV’nizi de oldukça zenginleştirecek. Bildiğiniz gibi, bir işe girmek istediğinizde, firmalar sadece okuduğunuz üniversiteye değil, katıldığınız etkinliklere ve eğitim programlarına da bakıyorlar. İBS insan kaynakları eğitimi, bambaşka bir vizyon edinerek, kariyerinizde fark yaratmanızı sağlıyor. Bu şekilde, hem rakiplerinizin bir adım önüne geçebilecek, hem de iş hayatınız boyunca karşılaşacağınız zorluklarla, eğitim süresince yüzleşebileceksiniz.

Maslak ve Beşiktaş’ta bulunan eğitim salonları, oldukça sıcak bir atmosfere sahip. Bunun yanında, gün boyunca yemek ve içerik ikramları mevcut. İBS, asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir eğitim ortamı yaratarak, katılımcıları alışkın olduğumuz sıkıcı eğitim atmosferinden uzaklaştırıyor. İnsan Kaynakları Eğitimi İstanbul Maslak ve Beşiktaş’ta veriliyor.

İnsan kaynakları eğitimi: http://www.ibsturkiye.com/sertifika-programlari/insan-kaynaklari-yonetimi-mikro-mba

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: