Yeteneğiniz Fevkalade, Daha Fazlası İçin Tümay Özokur Cast Ajansı

 

Şöhret uzun ve iniş çıkışlı bir yol. Pek çok genç, ünlü olmak istiyor ancak bunun getireceği zorluklardan habersiz. Özellikle televizyon veya sinema sektörlerine ilgi duyuyorsanız, bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız, kariyer ve şöhret yönetimi konusunda başarılı olmalısınız. Yolun başında oldukça tatlı gelen bu yol, risklerle ve tehlikelerle dolu. Diyelim ki oyuncusunuz ve sektörün bir parçası olmak istiyorsunuz. En çok ihtiyaç duyacağınız şey, iyi bir eğitim, sürekli kendini geliştirmek ve iyi bir cast ajansı. Cast ajansı nedir diye soruyorsanız, yapımcı ile oyuncu arasında hukuki ve mali bir köprü olarak kabul edilebilir. Aynı zamanda, yapımcılar, oyuncuya ihtiyaç duyduklarında, büyük ve saygıdeğer bir cast ajansı ile anlaşarak, ihtiyaç duydukları aktör ve aktristleri temin ederler. Bu yüzden, eğer bu sektördeyseniz, seçeceğiniz cast ajansı önemli. Belki de, beraber çalışacağınız cast ajansı, bütün kariyerinize yön verecek.

Tümay Özokur, senelerdir bu sektöre oyuncu yetiştiren büyük bir isim. Sinema ve televizyon dünyasında, adını duymayan yok gibidir. Tümay Özokur Atölye bünyesinde oyuncu da yetiştiren Tümay Özokur, bir çok oyuncuyu şöhretle tanıştırdı. Şöhrete kavuşmakla iş bitmiyor, Tümay Özokur cast ajansı, aynı zamanda, şöhret ve kariyer yönetimi konusunda da, oyuncuları bilgilendiriyor. Bir psikiyatrist, ajansın bir parçası olan oyuncuları bu konuda yönlendiriyor. Bu, Türkiye’de eşi olmayan bir hizmet.

Tümay Özokur atölye, beden dili ve doğaçlama, diksiyon, kamera oyunculuğu, sahnede dövüş teknikleri gibi alanlarda genç yetenekleri yetiştiriyor. Mali ve hukuki konularda da katılımcıları bilgilendiriyor. Ayrıca, kariyerinin zirvesinde olan pek çok oyuncu, Tümay Özokur cast ajansı ile çalışıyor. Çünkü böylesine büyük bir ajansla çalışmanın avantajları var. Tümay Özokur cast ajansı ile çalışmak, yapımcılar tarafından fark edilmeyi ve yeni işler almayı kolaylaştırıyor. Bennu Yıldırımlar, Yılmaz Gruda, Asuman Dabak, Cezmi Baskın, Haldun Boysan, Caner Cindoruk, Didem Balçın ve daha pek çok büyük isim, Tümay Özokur ajans ile çalışıyor. Yeteneğinize güveniyorsanız, iyi bir kariyer hedefliyorsanız, Tümay Özokur Ajansı ziyaret edin, cast ajansına başvuru çok kolay.Tümay Özokur Cast Ajansı İstanbul Kadıköy’de  hizmet veriyor. Bu zorlu yolda, seyirciniz ve alkışınız hiç eksik olmasın.

Cast ajansı: http://tumayozokur.com.tr/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: