Yusuf Yusuf  

Komedi severlerin huzuruna sunulmuş olan oldukça keyifli bir film Yusuf Yusuf Full izle. 26 Aralık 2014 tarihinde vizyondaki yerini almış olan bu film izleyiciler tarafından yüksek imdb puanları almayı başarmış bir başarıya sahiptir. Film içerisinde komik karakterlerin yer alması ve filme renk katması izleyicilerinde oldukça fazla hoşuna gittiği söylenebilir.

Filmin oyuncu kadrosu içerisinde yıllardır komedi sahnelerin unutulmaz kurucusu olan Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yer alıyor. Ali Sunal’ın yanı sıra Burak Satıbol, komedinin baş mimarilerinde biri olan Oya Başar, Sinem Öztürk, Bülent Seyran, Yakup Yavru, Tülin Oral ve Eylül Öztürk gibi pek çok iddialı karakterler bir araya gelmiştir. Senaristliğini Ersoy Güler tarafından yapılmış olan Yusuf Yusuf filmi komedi severlerin uğrak noktalarından birisi olmuştur. Türkiye de çekilmiş olan ve uluslararası standartlara yakışır kalitede ki olan bu film konusu ile de film severleri etkisi altına almayı başarmıştır.

Otomobil tutkunu olan ve otomobil aşkı ile yanıp tutuşan Yusuf filmin başkarakterini oluşturuyor. Ancak her ne kadar hayali olaylar ile ümitlerini sürdürmeye çalışsa da ne yazık ki şans Yusuf’a bir türlü gülmemektedir. Gerçek hayalleri konusunda pek de cömert davranmayan Yusuf tam bir modifiye tutkunudur. Bir gün dolmuş kullandığı sırada yolcularından birisi papaz, arabaya biner ve gideceği istikameti Yusuf’a iletir. Ancak papaz görünümlü o adam papaya suikast düzenlemek isteyen ve adı da Yusuf olan bir karakterdir. İki Yusuf dolmuşun içerisinde baş başa kalmakta biri can kurtarmaya çalışırken diğeri de can alma peşindedir. Oldukça eğlenceli ve farklı konusuyla da izleyicileri hayrete düşüren Yusuf Yusuf izle Ersoy Güler’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaparak izleyiciler ile buluşmuş nadide filmlerden bir tanesi olmuştur.

İki Yusuf’un birlikte olaylar içerisine girdiğini gösteren etkileyici ve bir o kadar da komedi özelliğine sahip olan Yusuf Yusuf’u izlerken kahkahalara boğulacaksınız. Beyaz perdenin iddialı gösterimleri arasında ki yerini alan 26 Aralık 2014 ‘ün en özel yapıtlarından birisi Yusuf Yusuf’la keyifli ve zevk dolu bir film sahnelere geçiş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: