Zeynep Selvili ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

 

Psikoloji bilimi Zeynep Selvili hayatında önemli yer tutar. İzmir doğumlu Zeynep Selvili Psikoloji ve Yaratıcı Yazarlık dersleri de alarak psikoloji ile daha yakından ilgilenmeye başlar. 2009 yılında Miami Üniversitesi Sinema ve Psikoloji çift ana bilim dallarını başarı ile bitirir. New York Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Sağlık uzmanlığından mezun olarak birçok başarılara imza atar.

Zeynep Selvili ve Psikoloji Üzerine Bilgisi

Başarılı çalışmalarını sizler de Zeynep Selvili blog yazılarını takip ederek öğrenebilir ve gelişim sürecinize katkı sağlayacak fikirleri edinebilirsiniz. Zeynep Selvili kişisel ruh sağlığı ve tüm psikoloji dallarında aldığı eğitimi özellikle sizlere sunarak kendinizi daha pozitif hissetmenizi sağlar. Zeynep Selvili yazılarını takip ederek kendi ruhsal durumlarınıza da çözümler bulabilirsiniz

Başarılı ruh bilimci Zeynep Selvili tüm öğrendiği kişisel bilgi ve durumları sizlere sunuyor. Zeynep Selvili özellikle aile sorunları, çocuk gelişimi konusunda da yazılar yazarak sizlerin hayata daha olumlu bakmanıza yardımcı oluyor. Hayatın her alanında özellikle kişinin ruh bakış açısının düzgün olması önemlidir.

Zeynep Selvili yazıları ile sizlerin hayatına da renk getirecektir. Sorunlarınız hiçbir zaman kalıcı değildir. Zeynep Selvili ile sizler eğlenceli bir ruhsal problem çözmeyi de öğreneceksiniz. Bilmediğiniz her konuda rahatça bilgiler alabilecek ve sevdiklerinizle paylaşacaksınız.Kişisel tüm sorunlarınız http://webrazzi.com/2012/02/04/zeynep-selvili-internet-psikoloji/ ile hayatın güzelliğini ruhsal çözümlemeleri sizler de kısa sürede keşfedeceksiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: